چاپ        ارسال به دوست

برگزاری پنجمین نمایشگاه بین المللی آسانسور، صنایع و تجهیزات وابسته در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی ج.ا.ایران

بعدازظهر امروز شنبه 19 تیرماه 1395 پنجمین نمایشگاه بین المللی آسانسور ، صنایع و تجهیزات وابسته با حضور مقامات و مسئولین ذیربط و همچنین علاقمندان و مشتاقان این بخش در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران افتتاح گردید.

به گزارش روابط عمومی و اموربین الملل شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی ج.ا.ایران:

پنجمین نمایشگاه بین المللی آسانسور ، صنایع و تجهیزات وابسته با حضور نعمت زاده وزیر صنعت - معدن وتجارت و هیات همراه در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران آغاز بکار نمود.

همچنین دکتر اسفهبدی معاون وزیر – رئیس هیات مدیره و مدیر عامل شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی ج.ا.ایران و هیات همراه ایشان نیز در بازدید از این نمایشگاه نعمت زاده را همراهی می نمود.

این گزارش حاکی است:

- در پنجمین نمایشگاه بین المللی آسانسور ، صنایع و تجهیزات وابسته

تعداد 139 شرکت داخلي و 43 شرکت خارجی از 4 کشور جهان شامل : آلمان ، تایوان ، ترکیه و چین در فضاي نمايشگاهي با وسعت 20,000 متر مربع آخرين محصولات و نوآوریهای مرتبط با تولید انواع آسانسور ، درب و کابین ، بالابر ، پله برقی ، تابلو فرمان و انواع موتورهای آسانسور را به معرض نمايش می گذارند.

قابل ذکر است :

این نمایشگاه تا روز سه شنبه 22 تیرماه 1395 ادامه خواهد یافت که علاقمندان و متخصصین محترم میتوانند از ساعت 10 صبح تا 6 بعدازظهر از آن بازدید بعمل آورند.


١٨:١٧ - 1395/04/19    /    شماره : ٨٠٨    /    تعداد نمایش : ٣٧٢٧خروج